Jesteś tutaj: Praca Ruda Śląska
Kochłowice

Praca Ruda Śląska Kochłowice

Zacznijmy od podstaw - praca na produkcji ma charakter fizyczny, co oznacza, że osiem godzin spędzicie „na nogach”, w ruchu, wykonując zlecone Wam zadania i współpracując z innymi ludźmi. Gdy maszyna będzie pracować, Wy będziecie odpowiedzialni za to, co spod niej wychodzi.

W praktyce wiąże się to z podniesieniem i dokładnym obejrzeniem każdej sztuki wyrobu przed jej powrotem na taśmę i przekazaniem do pakowania. Na szczęście nasze wyroby nie są ciężkie, nie są też niebezpieczne czy nieprzyjemne w dotyku. Twoja prawidłowa sprawność ruchowa jest więc dla nas bardzo ważna.
Jeśli spełniacie ten punkt to zapraszamy Was do wysyłania waszych CV na produkcję.

Czego jeszcze od Was wymagamy?

• spostrzegawczości,
  • terminowości,
  • prawidłowego odróżniania barw,
  • manualnego sprytu,
  • samodzielności,
  • komunikatywności,
  • sumienności,
  • refleksu.

Czego nie oczekujemy?

• znajomości języków,
  • doświadczenia,
  • kwalifikacji,
  • referencji.

Praca w Rudzie – Kochłowice witamy w Mid Ocean Logistics Poland

Jeśli:

• studiujecie lub chcecie dorobić/zarobić,
  • straciliście pracę lub potrzebujecie czegoś natychmiast, by zapłacić rachunki,
  • wypadliście z rynku pracy z powodu długotrwałej choroby, macierzyńskiego, etc.,
  • dopiero skończyliście szkołę lub brak Wam jakiegokolwiek doświadczenia,
  • macie pracę, ale nie wystarcza Wam pieniędzy lub nie jesteście z niej zadowoleni,

to idealnie się składa! Wy szukacie nas, my czekamy Was!

Co będzie należeć do Waszych obowiązków?

• przygotowanie produktów do produkcji,
  • dbałość o wykonany nadruk,
  • bieżąca kontrola jakości wykonanych nadruków
  • dbałość o stanowisko pracy,
  • nadzór nad sprawnym działaniem obsługiwanej maszyny,
  • współpraca z innymi pracownikami (brygadzistami, magazynierami, kontrolerami etc.),
  • wykonywanie działań zgodnie z określonym procesem i instrukcją,
  • przestrzeganie norm i zasad panujących w firmie.

Priorytetem jest abyście postępowali zgodnie z regulaminem pracy, przestrzegali wytycznych oraz realizowali zadania wynikające z planu produkcyjnego. Nie martwcie się o szkolenie BHP i stanowiskowe (tj. szkolenia na maszynie) - one są po naszej stronie.

To za co Wy będziecie odpowiedzialni to wykonana dobrze praca!

Bardzo dbamy by nasze produkty były estetyczne i zgodne z zamówieniem. Robimy więc wszystko co w naszej mocy by produkt, który od nas wychodzi, zachwycił klienta i dotarł do niego na czas!

Interesuje Was praca tymczasowa lub sezonowa? Zastanawiacie się czy produkcja jest dla Was? Chcecie poznać opinie?

Co oferujemy z naszej strony?

• Elastyczny, trzyzmianowy system pracy,
  • bezpłatny transport do firmy,
  • zaplecze socjalne (stołówka, prysznice, strefę lato pod parasolami),
  • jasny i przejrzysty system zatrudnienia i premii,
  • uczciwe i terminowe wynagrodzenie,
  • wiarygodny wpis do CV,
  • dobry standard pracy (potwierdzony już od kilku lat najwyższym wynikiem audytu amfori BSCI)
  • poznanie i nauczenie się technik drukarskich od najlepszych,
  • możliwość przechodzenia między działami (nie musisz szukać innej pracy jeśli to co robisz jednak nie jest dla Ciebie)
  • dla najlepszych umowę na stałe,
  • możliwość awansu,
  • nowoczesne i bezawaryjne maszyny,
  • pracę w dużym zespole
  • fantastycznych ludzi wokół ????

Przekonani? Zatem śmiało aplikujcie do nas!

Firma z tradycjami

In gravida eros consequat dui condimentum tincidunt. Nulla eu velit in sem auctor blandit. Aliquam eu faucibus est. In ornare enim ex, sit amet suscipit.