Jesteś tutaj: Praca Ruda Śląska
Halemba

Praca Ruda Śląska Halemba

Praca. Ruda Śląska – Halemba, zapraszamy do nas

Potrzebujecie dorobić do stypendium podczas studiów? Macie już pracę, ale jakoś wciąż zbyt mało w portfelu? A może „wypadliście z rynku” po chorobie, macierzyńskim/ tacierzyńskim, nieco zbyt długich wakacjach i chcielibyście ponownie być aktywni zawodowo? Jakakolwiek jest wasza motywacja z pewnością często przeglądacie strony z ogłoszeniami.

Prac tymczasowych jest sporo, ale oferty brzmią mało poważnie: ulotki, wyprowadzanie psa, nocna inwentaryzacja, „zarób 8000 nie wychodząc z domu”. Podobne treści nie sa ani atrakcyjne ani , ani sensownie, a już w ogóle nie brzmią wiarygodnie.

Zatem pytamy Was dziś czy zastanawialiście się kiedyś nad pracą na produkcji? Nad poznaniem „od podszewki” działania dużej, międzynarodowej firmy? Nad czymś, co nie tylko zaspokoi waszą ciekawość, ale i da Wam możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, a co ważniejsze - zarobienia konkretnych pieniędzy? Pracą w której  mimo że nie wymagają kwalifikacji, zaświadczeń, doświadczenia, to i tak proponują Wam uczciwe zatrudnienie w elastycznym wymiarze godzin?

Idealna dla Was praca:

• na start,
  • na chwilę,
  • by zdobyć sesnowny wpis w CV.

Jednym słowem - praca w Mid Ocean Logistics Poland !

Praca szuka człowieka. Jakie atuty ma praca na produkcji w Mid Ocean?

Jeśli szukacie pracy:

• na stałe → długo → całe życie

• na krótko -> tymczasowo -> sezonowo,

to nie mogliście trafić lepiej. Praca na produkcji w Mid Ocean Logistics Poland da Wam mnóstwo różnorodnych możliwości, bez względu na to czy:

• chcecie pracować na pełen etat czy też część etatu
  • chcecie się rozwijać / awansować czy też mieć spokojną uporządkowaną pracę bez niespodzianek,
  • chcecie zarobić lub tylko dorobić,
  • potrzebujecie zdobyć solidne doświadczenie na rynku pracy, czy też wystarczy Wam dopracować do emerytury,

To proste -> przyjdźcie do nas.

Pewnie myślicie, że taka praca na produkcji będzie „ciężką orką” za małe pieniądze, a wymagania przed Wami stawiane będą olbrzymie. Mylicie się. Pracować sumiennie oczywiście trzeba, ale poza tym praca nawet dorywcza w midocean ma same zalety:

• tu łatwo jest o zatrudnienie:
  • bez kwalifikacji,
    - bez zaświadczeń o szkoleniach,
    - bez doświadczenia zawodowego,
    - bez referencji i sprawdzania historii zawodowej
  • elastyczny i trzy zmianowy system pracy,
  • możliwość zmiany działu:

- bez tłumaczenia się,
- bez zbędnych formalności

• daje szansę na rozwój i poznanie:

- różnych technik drukarskich,
- nowoczesnych maszyn ,

• zdobywacie doświadczenie i wiarygodny wpis do CV
  • u nas pracę możecie dostać bez względu na wiek (ważna jest sprawność fizyczna i zdolności manualne),
  • najlepszym dajemy szansę na stałe zatrudnienie, awans,
  • pracując u nas zawieracie nowe znajomości (prywatne i zawodowe),
  • i ostatnie, ale nie mniej ważne – pewne pieniądze i premia za wyniki co miesiąc!

Praca w Rudzie. Halemba już nie musi wyjeżdżać daleko w poszukiwaniu pracy.

Praca u nas jest idealna dla studentów zaocznych i wieczorowych,  osób świeżo po szkole i bez doświadczenia, ale i dla tych, którzy:

• stracili pracę,
  • wypadli z rynku,
  • chcą tylko dorobić,
  • potrzebują czegoś na chwilę (zanim znajdą zatrudnienie w zawodzie).

To czego wymagamy, to:

• komunikatywność,
  • spostrzegawczość,
  • terminowość,
  • sumienność,
  • kondycja (jest to jednak praca fizyczna),
  • samodzielność,
  • refleks.

Posiadacie takie cechy? Zatem jeśli chcecie pracować solidnie w oparciu o normy, wytyczne i plany (a „przy okazji” dobrze zarobić), nadajecie się idealnie.

Praca sezonowa - opinie
Rozpoczęcie kariery zawodowej w Mid Ocean Logistics Poland nie jest złym pomysłem. Zarobicie tu więcej niż się spodziewacie, a przy okazji dowiecie się jak wygląda praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie.Co jeszcze chwalą nasi pracownicy? Jakie opinie najczęściej o nas padają?
Mid Ocean Logistics Poland to:

• liczący się i rozpoznawany w branży pracodawca
  • czyste i przestronne miejsce pracy,
  • intuicyjne i łatwe w obsłudze maszyny,
  • ekologiczne rozwiązania,
  • pracodawca gwarantujący przejrzyste zasady zatrudnienia,
  • uczciwe zarobki dla niewykwalifikowanych pracowników,
  • firma ze świetnym zapleczem socjalnym - stołówka, prysznice, strefa lato gdzie w sezonie letnim można odpocząć pod parasolami.
  • gwarancja bezpłatnego transportu z Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej.

To jak?
Wpadniecie do nas?

Firma z tradycjami

In gravida eros consequat dui condimentum tincidunt. Nulla eu velit in sem auctor blandit. Aliquam eu faucibus est. In ornare enim ex, sit amet suscipit.